Сподели новината.

Вижте новия ОбС Бургас:

43. ПП ГЕРБ

  • 101. Севдалина Христова Турманова
  • 102. Сотир Николов Сотиров
  • 103. Веселин Матеев Пренеров
  • 104. Георги Петров Дракалиев
  • 105. Виолета Маркова Илиева
  • 106. Антонио Христов Душепеев
  • 107. Петър Тотков Статев
  • 108. Калояна Живкова Петкова
  • 109. Юлиян Христов Георгиев
  • 110. Борис Петров Ангелов
  • 111. Иван Георгиев Гаврилов
  • 112. Димчо Грудев Грудев
  • 113. Евелина Василева Михалева
  • 114. Пеньо Николов Мечков
  • 115. Тодор Жаков Йосифов
  • 116. Анелия Тодорова Иванова
  • 117. Георги Иванов Маринчев
  • 118. Юлиян Жеков Кулев
  • 119. Тина Михова Писарова
  • 120. Ивайло Димитров Колев
  • 121. Бойчо Стоянов Георгиев
  • 122. Костантин Йорданов Луков
  • 123. Красимира Семова Маркович
  • 124. Николай Георгиев Стоянов
  • 1 резерва: Тони Минасян

56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • 101. Николай Асенов Тишев
  • 102. Живко Павлов Господинов
  • 103. Чанко Миндов Мирчев
  • 104. Павел Маринов Маринов
  • 105. Христо Пламенов Панайотов
  • 106. Йордан Георгиев Георгиев
  • 107. Георги Михайлов Спасов
  • 1 резерва: Стоян Коларов

32. СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

Реклама
  • 101. Константин Живков Бачийски
  • 102. Красимир Калудов Тодоров
  • 103. Христина Иванова Секлемова
  • 104. Георги Събев Събев
  • Кирил Начев влиза с преференции
  • 1 резерва: Росен Топкаров

23. ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ (ДБГ)

  • 101. Живко Иванов Табаков
  • 102. Стоян Демирев Грозев
  • 104. Манол Божидаров Тодоров
  • Костадин Андонов влиза с преференции
  • 1 резерва: Мария Маркова

48. ВЪЗРАЖДАНЕ

  • 101. ВЛАДИМИР ПАВЛИНОВ ПАВЛОВ
  • 102. ДИЯН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ

64. ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

  • 101. Георги Митев Митев
  • 102. Станимир Димитров Апостолов

66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

  • 101. Иво Георгиев Баев
  • Димитър Найденов
  • 1 резерва: Даниела Божинова

68. Местна коалиция Ние, Гражданите (ДРП Българската пролет, БЗНС, РДП, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“)

  • 101. Бенчо Георгиев Бенчев
  • Стоян Колев влиза преференциално

8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

  • 101. Бойко Георгиев Миразчийски
  • 102. Милен Ненчев Ненчев

ДПС

1.Шерафет Мехмед

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля оставете вашият коментар!
Моля оставете името си тук