събота, април 20, 2024

Константин Бачийски донесе късмет на Черноморец! “Акулите” громят със 7:0 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Date:

Сподели новината.
Черноморец постигна шестата си победа в Трета лига – Югоизток. “Акулите” се наложиха повече от категорично със 7:0 като домакини на Верея. Така бургазлии продължават да са лидери в класирането с актив от 20 точки и остават единственият отбор в групата, който не е допуснал гол.
Двубоят бе изгледан на живо от кандидата за депутат от ПП “Продължаваме промяната” Константин Бачийски. Той изглежда донесе късмет на “сините”, тъй като с неговото идване на стадиона в 10-ата минута, Олджай Алиев откри резултата. В 25-ата минута Милен Танев удвои аванса на Черноморец, в 37-ата Григор Долапчиев оформи класиката в резултата.

През втората част “акулите” реализираха нови 4 безответни попадения. Милен Танев (58′), Григор Долапчиев (62′) и Венцислав Славов (70′) направиха резултата 6:0. В 72-ата минута пък Долапчиев оформи своя хеттрик и крайното 7:0. До края на мача цифровото изражение на успеха можеше да придобие още по-голямо измерение, но удари на Милен Танев и Венцислав Славов срещнаха гредите.