четвъртък, март 19, 2026

Ужас в Разград! Пиян блъсна микробус в стълбище, 5-годишният му син е в болница

Date:

Сподели новината.

Петгодишно дете е пострадало при катастрофа с микробус в Разград, съобщиха от областната дирекция на МВР в Разград. Сигнал за настъпило пътно-транспортно произшествие в Разград е получен в 21.40 ч. на 29 януари на тел. 112. На място е установено, че микробус „Форд Транзит“ с белгийска регистрация се е ударил в бетоново стълбище на улица „Искър“ срещу №1.

Превозното средство, управлявано с несъобразена скорост от 39-годишен мъж, излязло вляво по посока на движението си от пътното платно. При катастрофата пострадало возещото се на предната седалка 5-годишно дете – син на водача. С контузия на главата и порезна рана момчето е настанено за лечение в Хирургично отделение на МБАЛ-Разград.

Пробата на шофьора с дрегер отчела 0,97 промила алкохол в издишания въздух. По случая се води досъдебно производство по чл.343, ал.1, Б от НК.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Четирима са задържани в Русе за разпространение на наркотици

Служители на Областната дирекция на МВР в Русе са...

Снегорините в Пловдив на линия, тръгват първо по големите булеварди

Екипите на предприятието „Чистота" са в пълна готовност да...

САЩ и Русия започват нова ядрена надпревара от 5 февруари

Съединените щати и Русия могат да се впуснат в...

Кошмар край Телиш: зверска катастрофа с тир отне живота на мъж

Мъж на 58 години е загинал при тежка катастрофа,...