събота, октомври 25, 2025

Зверство: Тийнейджър опита да убие баща си с нож в гърба в Монтана

Date:

Сподели новината.

19-годишно момче от Монтана е в ареста и е обвинено в опит за убийство на баща си. Тийнейджърът го наръгал в гърба с нож по време на семеен скандал, предаде „Конкурент“.

46-годишният мъж е в болница. Прободен е между седмо и осмо ребро. Прободната рана е дълбока около 4 сантиметра. Животът му е извън опасност.

 

Семейният скандал пламнал в събота вечерта между 19-годишното момче, 15-годишната му сестра и баща им. В разгара на разпрата бащата хванал момичето за косата и започнал да го дърпа навън. Тогава синът грабнал нож, настигнал го и го наръгал в гърба.

Малко преди 18,30 часа на телефон 112 е подаден сигнал от съседи на семейството, че бащата тормози двете си деца, а малко по-късно е съобщено, че мъжът лежи пред входа на блока и кърви.

Пристигналите на мястото полицаи арестували момчето, а раненият баща е откаран в болница.

Според съседи бащата често тормозел семейството и за това са подавани сигнали.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

И дребният, и едрият бизнес натискат за по-високи компенсации за ток

И дребният, и едрият бизнес останаха недоволни от обявените...

Радев отвори битка за правомощията си в ДАНС

Президентът Румен Радев няма намерение да се отказва без...

Първи китайски контейнеровоз мина през Арктика и съкрати пътя към Европа

Китайски контейнеровоз завърши пионерско пътуване през Арктика до пристанище...

Червената линия в Бюджет 2026

Трябва да се контролират ръстовете на заплатите в бюджетната...