неделя, юли 13, 2025

Жестока трагедия! 13 и 17-годишно момче са удавилите се след скок от Моста в Бургас

Date:

Сподели новината.

Току-що тялото на 13-годишното момче, което се удави днес следобед, бе изнесено от плажа и качено на линейка, която откара в съдебна медицина към УМБАЛ Бургас.

Преди минути полицията вдигна кордона от моста на Морската градина и той вече е достъпен за разходки.

Мъртво вълнение е погубило 13-годишния възпитаник от Дом Ронкали, който заедно със свои приятели дошъл да се изкъпе в неделния ден.

Засега не се потвърждава първоначалната информация, че момчето е скачало от моста и се е удавило заедно със 17-годишен младеж, който също се удави почти по едно и също време след скок от моста. Двойната трагедия се разиграла малко след 15,30 ч.

Тялото на 13-годишното дете е било извадено от морето от 16-годишния Виктор.

Опитах се да му помогна, но той вече беше посинял, каза пред репортер на „24 часа“ младежът.

Двете удавени лица не са се познавали. Загиналият 17-годишен тийнейджър пристигнал на моста със свой приятел, с който тръгнали от бургаския квартал Меден рудник. На родителите си казали, че излизат на разходка в центъра на града.

Въпреки че сме в началото на лятото силният вятър днес е предизвикал мъртво вълнение, характерно за августовските жеги, коментираха специалисти.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Лавина от венци на гроба на д-р Миразчийски(снинка)

Стотици близки, приятели и роднини изпратиха д-р Бойко Миразчийски...

Огнен ад! Евакуират хора в Айтос

Горят сухи треви в района на кв. "Странджа" в...

Германска компания разкрива 300 нови работни емста в Русе

Гepмaнcĸaтa ĸoмпaния WІТТЕ Аutоmоtіvе щe oтĸpиe втopoтo paзшиpeниe нa...

Арестуваха кандидат кмет в Съединение! Пребил жена си

Бившият кандидат за кмет на Съединение от БСП Георги...