петък, юли 4, 2025

Трагедията край Китен с тежко продължение

Date:

Сподели новината.

Семейство мотористи са в болница след катастрофа на входа на Китен. Те са блъснати от кола с ямболска регистрация, съобщи БНТ. Жената е с опасност за живота.

43-годишният ямболия предприема обратен завой, навлизайки в насрещното и продължава към входа за Китен с посока на движение от Царево.

В този момент 49-годишният мотоциклетист от Бяла, Русенско започва неправилно изпреварване. Така той се блъска в страничната лява част на лекия автомобил.

От удара мотористът и неговата съпруга падат на пътното платно. Мъжът е с фрактура на ребрата и левия крак, и контузия на белия дроб, но без опасност за живота. Лекува се в болница. Съпругата му е с множество травми и с опасност за живота. Тя е настанена за лечение в отделение „Реанимация“ на УМБАЛ – Бургас.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Лавина от венци на гроба на д-р Миразчийски(снинка)

Стотици близки, приятели и роднини изпратиха д-р Бойко Миразчийски...

Огнен ад! Евакуират хора в Айтос

Горят сухи треви в района на кв. "Странджа" в...

Германска компания разкрива 300 нови работни емста в Русе

Гepмaнcĸaтa ĸoмпaния WІТТЕ Аutоmоtіvе щe oтĸpиe втopoтo paзшиpeниe нa...

Арестуваха кандидат кмет в Съединение! Пребил жена си

Бившият кандидат за кмет на Съединение от БСП Георги...