вторник, юни 9, 2026

Футболен бос превзема бургаския бизнес

Date:

Сподели новината.

Собственикът на ФК Розова долина – Казанлък Георги Мермеклиев навлиза сериозно в бургаския бизнес.

Той е поел кетъринга на 8 училища в града, както и на още толкова в околните селища на общината. Отделно, Мермеклиев осигурява храна и на една от местните болници, както и на две държавни институции. Той е изградил голяма кухня-майка в комплекс Братя Миладинови, където се подготвят крайните продукти.

От скоро бизнесменът е и собственик на едно от най-популярните заведения в Бургас – Фиеста. То се намира на плажа в морска град, и е един от най-оборотните ресторанти през летните месеци. по площ Фиеста е много по-голямо заведение, спрямо останалите обекти по ивицата.Мермеклиев притежава и заведения и търговски обекти в Несебър и Слънчев бряг.

Очаква се бизнесът му да се разширява постоянно. Футболният бос заема все по-големи позиции в Бургас, което е част от неговата нова бизнес-стратегия.
Оше информация вижте ТУК

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Брутална тапа край Ямбол(снимка)

Край Ямбол се е образувала огромна тапа. Задръстването в...

Голяма акция пред ТЕЦ на Ковачки

Екоактивисти от Грийнпийс" - България проведоха акция пред ТЕЦ...

Тръгва радикална реформа в бюджетната сфера

"Харчим днес, да му мислят следващите! За мен е...

Украйна видя скандал в победата на DARA

Победата на България на песенния конкурс "Евровизия 2026" предизвика...