понеделник, декември 22, 2025

Депутат: ИТН казаха, че са за изчегъртване на модела „Борисов“, а сега го връщат

Date:

Сподели новината.

Депутатът от „Демократична България“ Стоян Михалев отправи остри критики към партията на Слави Трифонов и обвини неговите депутати, че работят за връщането на ГЕРБ на власт.

„Моето голямо разочарование е от това, че „Има такъв народ“ заявиха, че са за изчегъртване на модела на Борисов, на Борисовата държава, и в един момент се оказа, че всъщност това е било някакъв трик, който са приложили на избирателите си, защото сега се вижда, че те работят за обратното – завръщане на модела „Борисов“.“ Това каза Стоян Михалев по NOVA NEWS.

„Това е голямо разочарование. Аз съм бил Толкова месеци по протести, за да бъде свален режима на Борисов, за да дойде една промяна, тъй като България толкова години живееше в едно безвремие, в една клептокрация, която Борисов ръководеше, и сега всичко това, благодарение на тези договорки, в които е влязло ръководството на ИТН, всичко това пропада“, допълни Стоян Михалев.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян

Шести блок на АЕЦ "Козлодуй" ще бъде спрян днес. Това...

Тридневна драма в Бургас

Откриха 11-годишно дете в Бургас, обявено за общодържавно издирване, съобщи...

Окончателно: НС прие удължителния бюджет, вдигат заплатите в публичния сектор

С гласуване на второ четене парламентът окончателно одобри удължителния...