петък, май 2, 2025

Бачийски: Сърцето ми бие за Бургас! Заедно можем да направим нашия град по-добро място за живеене, работа и развитие

Date:

Сподели новината.

Константин Бачийски дава старт на кампанията си за кмет на Бургас. Ето какво написа той на страницата си във Фейсбук:

Здравейте, приятели на Бургас!

С отговорност обявявам, че стъпвам на пътя към поста на кмет на нашия обичан град. Сърцето ми бие за Бургас и вярвам, че заедно можем да направим нашия град по-добро място за живеене, работа и развитие.

Сега имам нужда от вашата подкрепа и ангажимент! Присъединете се към нашата кампания, заедно да създадем по-добро бъдеще за всички нас.

📅 Заповядайте на нашето първо събитие за кампанията:
📆 Дата: 30.09.2023
🕕 Време: 17:30
🏛️ Място: площад Тройката

Следвайте страницата ни, за да научавате повече за нашите идеи и предложения за Бургас. Вашата подкрепа е от съществено значение за успеха на тази кампания.

Заедно можем да направим първите стъпки към по-добро бъдеще!

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Касапница край Монтана

Мъж и две жени са загинали в жестоката катастрофа...

Изрод от Луковит преби и хвърли 12 г. момче от мост, причината е скандална

Служители на полицията в Луковит разследват случай от 27...

Владимир Крумов е новият областен управител на Бургас

С решение на Министерския съвет бяха назначени трима нови...

Трус разлюля Бургас

Земетресението притесни бургазлии десетина минути преди 13 часа днес. Трусът се...