сряда, април 22, 2026

Ад на пътя край Симитли

Date:

Сподели новината.

 

Две деца – момичета и 35-годишна жена, най-вероятно майка им, са пострадали след тежка катастрофа днес на пътя Благоевград – ГКПП „Станке Лисичково“. Децата са на възраст 10 и 13 години.

Лек автомобил се е блъснал странично в предната дясна част на товарен автомобил. Пътният инцидент става на прав участък между селата Селище и Логодаш.

Още един лек автомобил е с две счупени огледала. Най-вероятно е успял да се промъкне между колата и товарния автомобил. В участъка има ограничение на скоростта от 60 км/час.

Две линейки транспортираха в „Пирогов“ жената и децата. Едното от тях е с фрактура на ръката, а другото е с травми по лицето. Те са пътували на задната седалка, откъдето е ударът. Майката е в по-тежко състояние, в момента ѝ се правят изследвания.

Движението в участъка се осъществява в една лента, предстои оглед и установяване причините за произшествието.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Зверска катастрофа с автобус край Малко Търново! Загиналите са двама, ранените – 16 (СНИМКИ)

От ОДМВР-Бургас разкриха подробности за зверската катастрофа тази сутрин...

Резултатите по области: Радев доминира освен в една, ПП-ДБ печелят 2 място само в София

Партията на бившия президент Румен Радев - Прогресивна България...

Първи данни на „Маркет линкс“: Ето колко мандата получават Радев, Борисов, Пеевски и ПП-ДБ

„Прогресивна България“ излиза като първа политическа сила според първите...

Радев спечели изборите с голяма преднина пред ГЕРБ

Предсрочните парламентарни избори за 52-ото Народно събрание приключиха точно...