петък, ноември 7, 2025

Зловещ педофилски инцидент край Симитли

Date:

Сподели новината.
Майка на 12-годишно момиченце от Благоевград хвърли в паника мрежата, след като сподели пост, в който описва страховито преживяване на детето си на 9 ноември, около 20.30h, предаде struma.com.

Момиченцето било преследвано и гонено от мъж и жена, които се движели с бял автомобил.

”На 09. 11 около 20. 30 часа, на улица Ветрен, под магазина за хранителни стоки, 12-годишната ми дъщеря бе изплашена до смърт, както се казва.

 

Мъж спира с кола бяла и и казва, че много му липсва. Детето казва “ объркали сте се „, но те слизат от колата мъж и жена и започват да я гонят. Хващат я за качулката, но тя ритнала мъжа.

Не знам как е успяла да избяга. Не са казали, че искат нещо, моля ако някой е видял нещо да ми пише „, гласи страховитият пост на майката, след който започнаха още по страшни коментари.

Според част от тях за случая вече е сезирана полицията. Каква е тази случка, има ли подобни хора, какво може да направи полицията?!

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Жена се вряза с кола в пазара в Казанлък

Жена, управляваща лек автомобил, се е врязала в сергиите...

На вниманието на шофьорите! В още 8 отсечки на АМ „Тракия“ ще измерват средната скорост

Още осем отсечки от републиканската пътна мрежа са сертифицирани...

Издирват момиче, последно видяно до резиденция „Бояна“

Планинската спасителна служба търси момиче, последно видяно в 17:06...