понеделник, април 29, 2024

Фойерверки озариха мач в селските групи

Date:

Сподели новината.

Неприсъща атмосфера бе създадена на мач от областните групи по футбол в България, известни още и като селски.

Неприсъща атмосфера бе създадена на мач от областните групи по футбол в България, известни още и като селски. Това стана по време на двубоя от бургаската “А” Областна група между съставите на Странджанец и Свети Никола. На кипрото стадионче в Царево действително имаща нетипичен характер за това ниво на най-популярната игра. Докато двата отбора играеха, заря огря небето над терена. Тя бе възпламенена от зрителите на мача. Иначе самата среща завърши при резултат 4:2 в полза на гостите от Свети Никола. Те поведоха рано-рано с 2:0. Домакините върнаха едно попадение до почивката. През втората част двата тима си по един гол, преди в самия край да настъпи най-интересната ситуация. Главният арбитър отсъди дузпа за “светиите”. Зад топката застана вратарят на гостите Милен Димитров. Той прояви завидно хладнокръви и оформи крайния резултат – 4:2 за бургазлии.