вторник, май 6, 2025

Трагедия в Елешница: сбиване пред кръчма, смърт и разследване

Date:

Сподели новината.

35-годишен мъж е починал след бой пред заведение в разложкото село Елешница, съобщиха от полицията. Около 2,08 часа на тел. 112 е получен сигнал за припаднал мъж от с. Елешница. На място бързо е пристигнал екип на Спешна помощ и са реанимирали мъжа, но за съжаление той е починал.

Работещите по случая полицейски служители са установили, че пред питейно заведение в селото е възникнал скандал между 35-годишния Петър А. и други двама мъже от селото – на 18 и 48 г. Разправията е прераснала в сбиване. Двамата мъже са задържани и за случая е уведомена прокуратурата, като е образувано досъдебно производство. Работата по установяване на всички факти, свързани със случая продължава. Все още не е ясна причината за смъртта на младия мъж. Аутопсията ще даде повече яснота.

Не се изключва и вариант Петър да е починал заради прекомерна употреба на алкохол или фатално падане на земята.

В заведението са били около 20 души, които са се черпили. Всички са отведени за разпити в полицията в Разлог.

Починалият е бил скромен и работлив мъж., Не е бил конфликтен. Живеел е с родителите си и са развивали дребен семеен бизнес с търговски обект.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

14-годишен с АТВ се заби в дърво, рани и приятел

Две деца пострадаха при инцидент с АТВ. В неделя...

Мъж хвърля камъни по хора и кучета в Казанлък, ударил е и полицай

Мъж хвърля камъни по хора и кучета, ударил е...

Две 5-годишни деца и жена са в болница след сблъсък с пиян шофьор край Казанлък

Тежка катастрофа, станала късно в неделя вечерта, прати семейство...