четвъртък, декември 11, 2025

Тираджия вилнее в Ришки проход

Date:

Сподели новината.

Молдовски тираджия потроши с брадва автомобил в Ришки проход.

Екшънът се е случил пред 30-ина минути, а потърпевшо е бургаско семейство. До саморазправата се е стигнало след изпреварване на един от завоите.

Малко след маневрата, шофьорът на тира запречил пътя на „Мицубиши ASX“, излязъл с брадва в ръка, и без да каже и дума – започнал да троши джипа.

„Първо посегна с брадвата към страничния прозорец до шофьорското място, но като видя, че жена ми е там, се отдръпна и строши задния страничен прозорец. После потроши и двете странични огледала.“, разказа пред репортер на медията ни шофьорът на мицубишито Генади Илиев.

Семейството веднага се обадило на 112, а от от службите взели светкавично мерки. Минути по-късно молдовският тираджия бил установен и спрян.

В момента към място има катаджии, но пътува и полицейски екип, защото в случая не става въпрос за ПТП, а за хулигански действия.

Шофьорът на тира обясни , че реагирал така, защото мицубишито го изпреварили рисково и щял да катастрофира.

Целият екшън е документиран от друг шофьор. Видеоматериалът е предаден на полицията, а заснелият го е дал подробни сведения.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Бургас изригна с протест

Над 3000 протестиращи се събраха още в първите 30...

„Вън Пеевски и Борисов от властта“: Хиляди на протест в триъгълника на властта

Стотици хиляди граждани се събраха на пореден протест в...

Автовоз се обърна на пътната детелина за Нови Искър, движението е в една лента (ВИДЕО)

Временно движението се осъществява в една лента по Западната...

Секретарят на Зеленски подаде оставка след обиск в дома му

Националното антикорупционно бюро на Украйна (НАБУ) и Специализираната антикорупционна...