сряда, ноември 5, 2025

Смазани ламарини и смърт край Червен бряг

Date:

Сподели новината.

Двама са загинали и още толкова са в болница след тежка катастрофа на пътя между Луковит и с. Петревене, съобщиха от ОДМВР-Ловеч.

Сигнал е получен около 21:20 часа снощи в Районното управление в Луковит. Челно са се ударили лек автомобил, управляван от 19-годишен, провоспособен от с. Петревене и товарен автомобил, шофиран от 62-годишен пловдивчанин.

В резултат на сблъсъка на място са починали водачът и 15-годишен пътник от лекия автомобил, а други двама, непълнолетни, от същото превозно средство са били откарани за лечение към плевенска болница. Пробата за алкохол на водача на товарния автомобил е отрицателна.

По случая в РУ-Луковит е образувано досъдебно производство и се изясняват всички обстоятелства около пътнотранспортното произшествие.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Данък „дивидент“ ще се увеличи от 5 на 10%, обяви Драгомир Стойнев

Данък "дивидент" ще се увеличи от 5% на 10%,...

„Политико“: България търси отлагане на санкциите на Тръмп за „Лукойл“

България проучва възможността да поиска изключение от новите санкции...

Бумът на втечнен газ прекроява световния пазар

Очаквана се рязък  ръст на доставките на втечнен природен...

Отсечката Рудозем – Смолян влезе в графата „златни шосета“

Голяма делегация начело с министъра на благоустройството Иван Иванов...