вторник, март 31, 2026

Синът на известен бизнесмен сътвори зверско верижно меле и избяга

Date:

Сподели новината.
Синът на благоевградския строителен предприемач Евгени Крънджилски катастрофира снощи на бул. „Джеймс Баучер“ в Благоевград. Водачът изтървал управлението на джипа си „Тойота“ и забърсал три паркирани на булеварда скъпи возила.
След поразията шофьорът избягал. Свидетели са съобщили номерата на колата в полицията и е установен шофьорът. С материални щети са други два джипа, както и луксозен лек автомобил, пише struma.com.
Полицията установява пиян ли е бил Крънджилски-младши. Срещу него ще бъде образувано дознание за произшествието и за бягство от мястото на инцидента.
Това не е първият случай, в които синът на Крънджилски създава проблеми. Непокорният мъж, преди време вдигна полицията на крак, скривайки се в хотел край Благоевград и с дни близките му нямаха никаква информация за него, бе обявен за местно издирване и открит в мотел край града.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Четирима са задържани в Русе за разпространение на наркотици

Служители на Областната дирекция на МВР в Русе са...

Снегорините в Пловдив на линия, тръгват първо по големите булеварди

Екипите на предприятието „Чистота" са в пълна готовност да...

САЩ и Русия започват нова ядрена надпревара от 5 февруари

Съединените щати и Русия могат да се впуснат в...

Кошмар край Телиш: зверска катастрофа с тир отне живота на мъж

Мъж на 58 години е загинал при тежка катастрофа,...