събота, март 14, 2026

Пиян тираджия прегази мъж край Левски и избяга! Спипаха го

Date:

Сподели новината.

Образувано е досъдебно производство за смъртта на 50-годишен мъж, намерен край пътя близо до град Левски, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Плевен.

Вчера около 20.00 часа в полицията е постъпила информация за станало пътно-транспортно произшествие, при което водачът е напуснал мястото на инцидента. Веднага са изпратени полицейски служители. Около 21.00 часа на около 700 метра от град Левски, в посока село Козар Белене, в дясно от пътя е намерен да лежи 50-годишен мъж. Лекари са констатирали смъртта му.

Под ръководството на прокуратурата са организирани бързи оперативни действия по случая. Установен е паркиран в града товарен автомобил с водач 50-годишен местен жител. Проверката е установила наличие на алкохол в кръвта му – 0,74 промила. Той е задържан за 24 часа. Разследването продължава.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Четирима са задържани в Русе за разпространение на наркотици

Служители на Областната дирекция на МВР в Русе са...

Снегорините в Пловдив на линия, тръгват първо по големите булеварди

Екипите на предприятието „Чистота" са в пълна готовност да...

САЩ и Русия започват нова ядрена надпревара от 5 февруари

Съединените щати и Русия могат да се впуснат в...

Кошмар край Телиш: зверска катастрофа с тир отне живота на мъж

Мъж на 58 години е загинал при тежка катастрофа,...