събота, декември 6, 2025

Огромна трагедия с 6 г. дете в Русе потресе страната

Date:

Сподели новината.

В село Кацелово се разигра трагичен инцидент, довел до загубата на живота на 6-годишно момиче, съобщава dunavmost.com. Около 16:45 часа на 28 юли в полицията е постъпил сигнал за произшествие, в което е пострадало дете.

На мястото незабавно са изпратени дежурни екипи на Районно управление – Две могили и дежурна оперативна група за извършване на оглед.

 

По първоначалните данни от разследването става ясно, че при движение по улица в селото, специализирана машина – телескопичен челен товарач марка „JCB“, е превозвала в коша си момиче на 6 години.

Машината е била управлявана от 44-годишен мъж. В неизвестен момент по време на движението, детето е паднало от коша и е било прегазено от тежката техника.

След инцидента, на мястото пристигнал екип на Центъра за спешна медицинска помощ, който е транспортирал детето към болница. За съжаление, малкото момиче е загинало по пътя към медицинското заведение.

В момента органите на реда провеждат разследване по случая, за да изяснят всички обстоятелства и причини довели до този трагичен инцидент. В ход е досъдебно производство, водено от Районно управление – Две могили.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Тежък удар по Карнобат! Голям завод закрива дейността си

Японски завод напуска наш град, а стотици хора остават...

Кметът на Враца: Шепа неграмотни копейки тормозиха семейството ми, ще ги съдя!

Сигнал в прокуратурата за издевателство над семейството му ще...

Нов бюджет влиза в парламента в понеделник!

Нов механизъм за минимална заплата, административна реформа и пътна...

Засилват контрола върху дрифтове и гонки с автомобили в Пазарджик

И оперативни служители от сектор „Криминална полиция" при РУ-Пазарджик...