понеделник, октомври 20, 2025

Огромна наглост и безочие във влака за Панагюрище

Date:

Сподели новината.

Разярен пътник без билет е нападнал машиниста във влака за Панагюрище. Направена справка в полицейските регистри показала, че мъжът е с множество регистрации и присъди.

Срещу него е образувано досъдебно производство за нанасяне на лека телесна повреда по хулигански подбуди.

С постановление на наблюдаващия делото прокурор от Районна прокуратура – Пловдив панагюрецът е привлечен като обвиняем и приведен в ареста за срок до 72 часа, съобщиха от ОДМВР-Пловдив.

 

 

Около 9:10 ч. в неделя във Второ РУ е постъпила информация за нарушение на обществения ред във влака от Пловдив за Панагюрище.

Според предварителните данни преди потеглянето на композицията на Централна гара 31-годишен панагюрец се качил и легнал на няколко седалки.

Кондукторът му направил забележка, а след това го предупредил да напусне влака, тъй като се оказало че няма билет.

„Пътникът обаче се разярил и се опитал да се саморазправи със служителя, последвал го и

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

И дребният, и едрият бизнес натискат за по-високи компенсации за ток

И дребният, и едрият бизнес останаха недоволни от обявените...

Радев отвори битка за правомощията си в ДАНС

Президентът Румен Радев няма намерение да се отказва без...

Първи китайски контейнеровоз мина през Арктика и съкрати пътя към Европа

Китайски контейнеровоз завърши пионерско пътуване през Арктика до пристанище...

Червената линия в Бюджет 2026

Трябва да се контролират ръстовете на заплатите в бюджетната...