сряда, юни 18, 2025

Нечуван екшън в Бургаско! Граничен полицай простреля авер

Date:

Сподели новината.

Служител от системата на МВР, призван да пази реда и да гарантира отбраната ни, простреля свой приятел по време на лов, по най-нелепия начин – зареждайки пушката си в автомобил, докато той се движи, съобщава „Флагман“.

Пострадалият Н.Н. е откаран около 8:30 ч. тази сутрин с линейка на Бърза помощ в бургаска болница, за да бъде зашита раната му.

 

За щастие случаят ще се размине без човешка жертва и без сериозни последствия благодарение на невероятен късмет.

 

 

Виновникът Т.К. – граничен полицай, живеещ в град Камено, потеглил заедно с приятеля си Н.Н. на лов в Странджа рано тази сутрин. Около 7 ч. двамата се движели с джип Сузуки Самурай по пътя между странджанските села Звездец и Младежко.

Зад волана бил Н.Н. Когато високопроходимата машина навлязла в гората, полицаят решил, че е време да си провери боеприпасите и започнал да си зарежда пушката.

„Добре, че не е бил зареден с бренеке, защото едно топче с олово за глиган щеше да остави на място колегата му ловец. Най-вероятно са отивали за вреден дивеч и дулото е било с патрони с дребни сачми.

Но също така може да е сменял патроните за отстрел на по-едро животно, когато са се пръснали сачмите. Буквално само са одрани части от тялото на шофьора, дори няма и голяма кръвозагуба.

Проблемът е, че действията на граничния полицай са меко казано неприемливи – нито за служител на граничната бразда, нито за ловджия“, коментира пред запознат със случая.

До обед днес немаркирани автомобили на МВР и Прокуратурата са били в центъра на с. Звездец, където е закаран джипът и където са давани показания от пишман полицай-ловджията.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Typция yвeличaвa тaĸcитe зa пpeминaвaнe нa чyждecтpaнни ĸopaби пpeз Бocфopa

Typция щe yвeличи тaĸcитe, нaчиcлявaни нa ĸopaби пoд чyждecтpaнeн...

Путин и Ердоган осъдиха действията на Израел срещу Иран в телефонен разговор

Руският президент Владимир Путин и турският президент Тайип Ердоган...

Жена оглави MI6

Британският премиер Киър Стармър съобщи, че за първи път жена...

В Иран екзекутираха мъж, обвинен в шпионаж в полза на Израел

Иранските власти са екзекутирали Исмаил Фикри - ирански гражданин, признат...