сряда, септември 17, 2025

Намериха тялото на изчезнал моторист преди Плевен! Спипаха избягалия извършител

Date:

Сподели новината.

Тялото на Димитър Любомиров Мишков, бивш член на Low Landers MC, е било намерено в храстите на разклона на Славяново, преди Плевен. Тръгнал е за София от Русе, в петък в 22:00 часа, предава „Дунав мост“.

Предполага се, че е бил блъснат от минаващ автомобил. Катастрофата вероятно се е случила в тъмната част на денонощието, между 23:00 – 00:00. На мястото на произшествието са намерени отломки на преден калник на „Форд Мондео“ 3-та серия, черен металик.

След като в социалните мрежи се появи призив за свидетели на инцидента, вече е установен и виновникът. Това е гръцки водач, който е бил видян от случаен преминаващ, твърди Русе Медиа. Чужденецът е обяснил, че го е ударил бус и не искал да се вика полиция. След това сменил версията, че е блъснат от джип, и искал да намери пътна помощ, която да го откара по най-бързия начин до румънската граница.

Предстои полицията да разследва случая.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Два протеста настояха за оставки по случая с пребития полицейски шеф

Стотици граждани се събраха тази вечер пред Съдебната палата...

Касата на властта ББР получи нова роля – да финтира бюджета

С един куршум - два заека. Така може да...

Българският бизнес губи над половин милиард евро заради митата на САЩ

Прекият ефект върху износа на България вследствие на митата, въведени...

Работник от Непал е бил обгазен при пожара под Аспаруховия мост във Варна

Потушен е пожарът под Аспаруховия мост, съобщи БНР. Той...