четвъртък, август 28, 2025

Миню Стайков плаща космически хонорар от 2 милиона лева на адвокатите си

Date:

Сподели новината.

Алкохолният бос Миню Стайков е готов да плати невероятен за родните мащаби хонорар на екипа от адвокати, който го защитава. За целта обаче те първо трябва да го извадят от ареста, а след това и да успеят да го защитят по обвиненият спрямо него. Стайков е задържан от 20 дена в ареста с обвинения в прани на пари, укриване на данъци и още куп други финансови престъпления.Той на няколко пъти опитва да излезе от затвора, но на този етап мярката му остава най-строгата. Босът е обещал близо 2 милиона лева на юридическия си екип, ако успее да го извади от тежката каша.

Междувременно неговите заводи  бяха затворени, но след това пуснати отново да работят. Ударът към империята на Стайков изглежда доста добре премерен и с много точно насочена сила. Заедно с него на мушката на прокуратура е и бившият му сват Ветко Арабаджиев, който се укрива някъде из света. Той е издирван вече и от Интерпол.

Сагата около Миню Стайков ще набира скорост, като се очаква това да бъде един от големите знакови процеси на целия преход.

 

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Решиха съдбата на жестокия убиец на полицейската съпруга Димитрина от Първомай

Ивелин Цветанов, който е задържан за убийството на съпругата...

Смъртта на Димитрина предизвика шок в Първомай

Димитрина Грозева, ли? Тя беше оригинално бижу! Това каза...

Кошмар край Търново! Дефектен камион предизвика огнен ад

Неизправен камион предизвика пожар на три места в района...

Ще има ли споразумение за Украйна?

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че той и...