вторник, април 21, 2026

Мъж от Стралджа бе покосен от жегата в Бургас

Date:

Сподели новината.

Инфаркт покоси 47-годишния Борис И. на плажа в Бургас. Това съобщиха очевидци, цитирани от Флагман.бг.

 

Мъжът е издъхнал на място и преди минути е изнесен от плажната ивица. Той стоял твърде дълго на слънце, влязъл във водата, за да се разхлади и след минута буквално бил посечен, разкриха ужасени свидетели на инцидента.

 

Борис е от Стралджа, Ямболско. Бил на бургаския плаж с приятели и извънредно горещото време е оказало фатални последици за него. До шезлонга му полицейски служители откриха 10-ина бири, които изглежда е консумирал в последните часове.

 

Лекари препоръчват хора със сърдечни проблеми да не се излагат продължително време на слънце, както и да не се препива с алкохол на плажа.

 

 

В Португалия заради жегите за последните две седмици има над 700 жертви, а в Испания – над 1000. Синоптици предупреждават, че от другата седмица топлата вълна ще дойде и към България.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Резултатите по области: Радев доминира освен в една, ПП-ДБ печелят 2 място само в София

Партията на бившия президент Румен Радев - Прогресивна България...

Първи данни на „Маркет линкс“: Ето колко мандата получават Радев, Борисов, Пеевски и ПП-ДБ

„Прогресивна България“ излиза като първа политическа сила според първите...

Радев спечели изборите с голяма преднина пред ГЕРБ

Предсрочните парламентарни избори за 52-ото Народно събрание приключиха точно...

Висока активност в изборния ден

Гласуването на извънредните парламентарни избори върви при засилен интерес. Към...