вторник, октомври 21, 2025

Кошмар край Бургас! Алфа се вряза челно в Даф – мъж остана на място, две жени са в болницата

Date:

Сподели новината.

Мъж е починал, а две жени са в болница след инцидент на пътя между селата Екзарх Антимово и Драганци в област Бургас. Това съобщи Цветелина Рандева, говорител на ОДМВР-Бургас, предаде Фокус.

Около 13.37 часа В РУ-Карнобат е получено съобщение за тежък пътен инцидент, възникнал по пътя между карнобатските села Екзарх Антимово и Драганци, при който л.а. „Алфа Ромео“ 146, с плевенска регистрация, управляван от мъж с неустановена да момента самоличност, излизайки от завой, навлиза в лентата за насрещно движение и се блъска в движещия се там правомерно т.а. „Даф“, с бургаска регистрация, управляван от 60-годишен водач.

От катастрофата на място загинал водача на лекия автомобил, а двете му спътнички са откарани в УМБАЛ-Бургас, като към момента се изяснява здравословното им състояние.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Борисов побесня

Вече няма да сме параван на всичко, което се...

Бургаски политик катастрофира на АМ Тракия

Бившият депутат от „Демократична България“ Димитър Найденов оцеля по...

Центърът на Бургас е под вода! Важен подлез се превърна в басейн(снимка)

Подлезът до Съдебната палата в Бургас е наводнен до...