сряда, ноември 19, 2025

Кола блъсна 3-годишно дете във врачанско

Date:

Сподели новината.

Тригодишно дете е било ударено от лека кола във врачанското село Селановци вчера следобед. Зад волана на „Ауди“ бил 45-годишен жител на столицата, а детето изскочило пред колата между два паркирани на улицата автомобили.

Шофьорът не успял да реагира и блъснал детето, съобщиха от полицията.

Пострадалото момче било откарано с линейка във врачанската болница, където установили, че има счупена подбедреница и контузии на глезена и коляното на десния крак. Според лекарите няма опасност за живота на малчугана, а майката отказала детето й да остане на лечение в хирургическото отделение.

Пристигналите пък на мястото на сблъсъка полицаи изпробвали водача с дрегер за алкохол и наркотици. Пробите му са били отрицателни. За инцидента е уведомен дежурен прокурор, образувано е и досъдебно производство.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Асен Василев разкри тайна закуска в Банкя между Борисов, Спецов и Валентин Златев

Валентин Златев ли ще е истинският особен управител на...

При чиновниците даже тройка носи бонус

При средна заплата от 2580 лв. за септември може...

Държавата се нагърби с нови 300 млн. лв. дълг

Държавата се нагърби с нови 300 млн. лв. дълг,...

Гигант в шивашката индустрия се изтегля от България

Една от големите фирми в шивашката индустрия у нас...