неделя, август 2, 2026

Кметът на Ямбол е с нов баровски Мерцедес

Date:

Сподели новината.

Кметът на Ямбол Валентин Ревански използва нов автомобил, но той не е купен с пари на данъкоплатеца, а с негови лични, уточни самият той в социалните мрежи. 

„Уважаеми съграждани, за да няма спекулации, искам да Ви информирам за закупения от мен нов личен автомобил. Колата е поръчана преди близо 12 месеца, заплатена е от личната ми сметка  със средства от дейностите, които сме развивали през годините и ще бъде използвана както за лични, така и за служебни цели“, написа той.

 

Кметът показва и снимка на самия автомобил, който изглежда е новата „Мерцедес“ S-класа лимузина, започваща от цени 241 370 лв., пише „Флагман“

„Споделям с Вас това, защото човек трябва да бъде открит в действията си, това пести време за излишни обяснения и би спечелило доверие сред хората“, обяснява кметът.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

SPICE Music Festival 2026 посреща световната звезда Luis Fonsi в Бургас

Новини от Бургас: Бургас, столицата на световната музика, отново ще...

Modern Talking и още 4-ма изпълнители се очакват на SPICE Music Festival 2026

За втори път организаторите на  SPICE Music Festival обявяват изпълнителите...

Ruslana, Shantel и Captain Jack идват на SPICE Music Festival 2026 в Бургас

Организаторите на SPICE Music Festival 2026 обявиха нови артисти,...

Брутална тапа край Ямбол(снимка)

Край Ямбол се е образувала огромна тапа. Задръстването в...