понеделник, декември 22, 2025

Касапница в Кюстендил! Един убит и петима ранени след бой между българи и цигани

Date:

Сподели новината.

Един е убит, а петима души са ранени след бой пред дискотека в Кюстендил тази сутрин. Скандалът е възникнал между две групи малко преди 07,30 ч. По неофициална информация едната компания е била от българи, а другата от роми.

Починал е 35-годишен мъж, ранените са закарани в кюстендилската болница. Нараняванията им са с нож и с други остри предмети, уточниха от полицията за „24 часа“.

Чути са и изстрели, твърдят хора, живеещи в района, предаде БТА.

Няколко души са отведени в полицията за изясняване на ролята им в скандала. Уведомен е дежурен прокурор. В резултат на предприетите действия от полицията, които работят за установяването на участниците в скандала, е блокиран центърът на града, включително и участък от централната улица „Цар Освободител“. Движението се пренасочва. Работата по случая продължава, казаха от полицията.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян

Шести блок на АЕЦ "Козлодуй" ще бъде спрян днес. Това...

Тридневна драма в Бургас

Откриха 11-годишно дете в Бургас, обявено за общодържавно издирване, съобщи...

Окончателно: НС прие удължителния бюджет, вдигат заплатите в публичния сектор

С гласуване на второ четене парламентът окончателно одобри удължителния...