петък, декември 19, 2025

Димитровград е нов! Случиха се ….

Date:

Сподели новината.
От днес започва да функционира  екип от доброволци за обслужване на хора под карантина за доставка на храни и лекарствав Димитроград.
„На този номер – 0895 716 026, ще могат да се обаждат  граждани, които са поставени под карантина или са се самоизолирали по други причини. До сега това най-често бе извършвано от приятели или роднини на карантинираните. Правим го, за да повишим сигурността и минимализираме риска от разпространение на вируса. В екипа има медицинско лице. Поръчките ще се закупуват със собствени средства на гражданите“, уточни кметът Иво Димов.
Телефоните за доставка на храни и лекарства по домовете за самотно живеещи възрастни хора и такива, които са трудно подвижни, са различни, рпипомни той. Покупките се изпълняват със собствени средства на заявяващия. Можете да звъните всеки ден от 9.00ч. до 16.00 ч. на телефони: 0885 622 634 и 0391 7 33 43.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Окончателно: НС прие удължителния бюджет, вдигат заплатите в публичния сектор

С гласуване на второ четене парламентът окончателно одобри удължителния...

Прокуратурата иска постоянен арест за училищния директор от София

Прокуратурата ще поиска постоянно задържане за арестувания директор на 138-о...

Късно е за разкаяние, другари! Време е да изпиете горчивия хап!

Изпълнителното бюро на БСП подаде оставка, без лидера Атанас...

Позорът на един директор

В МОН е постъпила информация, че директорът на 138....