четвъртък, април 16, 2026

Чутовна простотия! Вандали вилняха със спрей в Бургас (ВИДЕО)

Date:

Сподели новината.

Снощи видеонаблюдението на Бургас регистрира „подвизите“ на двама младежи, въоръжени с изключително труден за почистване спрей, които рисуват импровизирани пешеходни пътеки там, където не им е мястото. Действията им са концентрирани в района на ул. „Фердинандова“ и градинката пред Операта.

Младежите с качулки направиха неузнаваем и неизползваем един от автоматите за самотаксуване в „Синя зона“, а преди това напръскаха камерата за видеонаблюдение, монтирана върху фасадата на бившия Профсъюзен дом.

Ако някой ги разпознае, нека съобщи в полицията. Хубаво ще е да ги видим как сами почистват надрасканото.

* Това е видеото с напръскването на камерата и паркинг автомата, другото ще видите отворено върху екрана: https://www.youtube.com/watch?v=6MLalOFsoNI.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Христанов вдигна мерника на „калинките“ в държавната администрация

Служебният министър на земеделието и храните Иван Хрисанов взе...

„Булгаргаз“ предлага поскъпване на цената на газа с 5% през май

"Булгаргаз" предлага цена на природния газ от 35,98 евро...

САЩ удължиха дерогацията за дружествата на „Лукойл“ у нас с 6 месеца

Службата за контрол на чуждестранните активи към Министерството на...

Да вярваме ли: 4,1% е годишната инфлация, месечната – 0,9%

Годишната инфлация, измерена чрез Индекс на потребителските цени (ИПЦ),...