вторник, септември 16, 2025

Бесен добричлия мята бутилки и заплашва с убийство гаджето на бившата си

Date:

Сподели новината.

Районната прокуратура в Добрич привлече като обвиняем мъж за закана за убийство, хулигански действия и увреждане на чужда собственост.

51-годишният криминално проявен добричлия е задържан за срок до 72 часа, днес прокуратурата ще внесе искане за задържането му под стража. Според събраните до момента свидетелски показания обвиняемият е тормозил бившата си жена и настоящия й партньор.

 

На 30 август, около 23:00 часа обвиняемият отишъл в дома на бившата си жена под претекст да види децата си. Вместо това 51-годишният мъж влязъл в конфликт с настоящия партньор на жената, като отправил към него закани за убийство. Хвърлил по него две стъклени чаши, които се счупили в главата и лицето му, причинявайки му порезни рани.

Няколко дни по–късно той отново се върнал в дома на бившата си жена и продължил с обидите и заканите, като хвърлил 30 бутилки, счупвайки прозореца на къщата. Свидетели на случващото се подават сигнал до спешния телефон 112. Полицейските екипи, пристигнали на място, са задържали мъжа.

Предстои съдът да разгледа искането на прокуратурата за налагане на най-тежката мярка за неотклонение.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Два протеста настояха за оставки по случая с пребития полицейски шеф

Стотици граждани се събраха тази вечер пред Съдебната палата...

Касата на властта ББР получи нова роля – да финтира бюджета

С един куршум - два заека. Така може да...

Българският бизнес губи над половин милиард евро заради митата на САЩ

Прекият ефект върху износа на България вследствие на митата, въведени...

Работник от Непал е бил обгазен при пожара под Аспаруховия мост във Варна

Потушен е пожарът под Аспаруховия мост, съобщи БНР. Той...