вторник, юни 17, 2025

Извънредно: Кървав ужас в навечерието на Великден край Девин

Date:

Сподели новината.

Автомобил е обърна по таван по пътя Широка лъка – Девин, в района на Беденски бани, съобщи за „Фокус“ директорът на Областната дирекция на МВР – Смолян, старши комисар Цветан Цанков.

Инцидентът е възникнал около 12:00 часа днес. По първоначална информация, водачът е изгубил контрол над автомобила и той се е обърнал по таван.

В автомобила са пътували съпругата на водача и двете им деца – момиче на 3 години и момче на близо 1 година. Всички са успели да излязат сами от превозното средство и видимо не са пострадали сериозно.

 

Едногодишното момченце е транспортирано в областната болница за преглед. То е без видими наранявания, но се очаква да пристигне въздушната линейка, за да го превозят до специализирана клиника.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Typция yвeличaвa тaĸcитe зa пpeминaвaнe нa чyждecтpaнни ĸopaби пpeз Бocфopa

Typция щe yвeличи тaĸcитe, нaчиcлявaни нa ĸopaби пoд чyждecтpaнeн...

Путин и Ердоган осъдиха действията на Израел срещу Иран в телефонен разговор

Руският президент Владимир Путин и турският президент Тайип Ердоган...

Жена оглави MI6

Британският премиер Киър Стармър съобщи, че за първи път жена...

В Иран екзекутираха мъж, обвинен в шпионаж в полза на Израел

Иранските власти са екзекутирали Исмаил Фикри - ирански гражданин, признат...