сряда, юни 10, 2026

Мандра погълна пътя Бургас- Средец

Date:

Сподели новината.

Главният път Бургас- Средец, преди отбивката за село Константиново, е като след бомбардировка от вражески сили. Настилката е унищожена и е спряно движението в двете посоки за неограничено време. Блокирани са коли, включително със специален режим. Алтернативен път реално няма, защото той е в епицентъра на „Бургаската Ирма“.

Високото ново на язовир Мандра от двете страни на платното Бургас- Средец, е погълнало бетонни постаменти, асфалт и мантинели. Отводнителните канали под пътя са били задръстени с тиня и растителност. Липсата на добра проходимост е допринесла допълнително за главоболията, преполагат от Гражданска защита.

Същите тези тези главоболия ще струват незнайно, колко средства на данъкоплатците. Стопанин на пътя е ОПУ- Бургас и не е никак лошо да се потърси нечия отговорност. Особено след като се знаеше предварително, че ще вали и то много.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Поискаха от Ердоган най-красивата жена в Турция

Мухузи Кайнеругаба, началникът на въоръжените сили на Уганда и...

Войната в Близкия изток изстреля нагоре цените на петрола

Цената на суровия петрол Brent скочи с 10% до...

Катар временно спря производството на втечнен газ

'Катар Енерджи" временно е преустановила производството на втечнен природен газ...

Ще има ли войни за вода

Haмaлявaщитe pecypcи в cвeтoвeн мaщaб тpябвa дa ce paзглeждaт...