сряда, септември 10, 2025

Кървава мистерия с млад мъж в планината край Смолян

Date:

Сподели новината.

34-годишен мъж е с опасност за живота след падане от високо от хотел в местността „Хайдушки поляни“ над смолянското село Момчиловци. За инцидента е подаден сигнал в неделя от 44- годишен мъж, който е съобщил че към 7 часа сутринта е намерил от югоизточната страна на хотела 34-годишния пловдивчанин Г. Г. в безпомощно състояние.

Мъжът е имал рана на главата, съобщиха от полицията. Пострадалият е приведен за лечение в УМБАЛ „Св. Георги“ гр. Пловдив, с опасност за живота.

 

„Образувано е досъдебно производство за средна телесна повреда. Мъжът е с нараняване по главата и други области на тялото.

Състоянието му се стабилизира и предстои да бъде разпитан. Възможно е да се е самонаранил. Няма данни да има сбиване„, каза окръжният прокурор в Смолян Недко Симов.

Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при ОДМВР и РУ- Смолян. Извършен е оглед и е образувано досъдебно производство.

Причините за инцидента са в процес на изясняване. Работата по случая продължава.

Според запознати, мъжът е бил на сватба в хотела, който е бивша хижа. Разследва се как е получил нараняванията си и какви са причините за инцидента.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Прокуратурата във Видин разследва 6 случая на трафик на мигранти, 8 са обвиняеми

Под ръководството на Районна прокуратура – Видин се водят...

Токът за бизнеса поскъпва с над 9 на сто за утре

При средна цена от 198,52 (без ДДС) за мегаватчас...

Трагичен край: Почина Христина – пометената от АТВ в Слънчев бряг майката

Христина, майката на 4-годишния Марти, който беше ударен заедно...