сряда, септември 10, 2025

Заловиха опасен престъпник в Радомир

Date:

Сподели новината.

Обявеният за национално издирване 52-годишния Бисер Петров, заподозрян за убийството на 22-годишен в Радомир, е установен и задържан, съобщава БТА.

Мъжът е заловен в града преди ден при полицейска спецакция и привлечен като обвиняем. Задържан е за 72 часа, а разследването по случая продължава.

Припомняме, на 5 юли бе подаден сигнал за убийството на 22-годишен младеж от Радомир. Той бе прострелян в главата, но след като е откаран към спешния център в Перник е починал. Причина за убийството му е спор между него и 27-годишния И.П., който бе обвинен в умишлено причиняване на смърт. В разправата са се включили и бащите на младежите.

На 6 юли в междублоково пространство в Радомир бе открит изгорял лек автомобил, ползван от Бисер Петров, за когото от тогава се предполага, че е замесен в случая.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Прокуратурата във Видин разследва 6 случая на трафик на мигранти, 8 са обвиняеми

Под ръководството на Районна прокуратура – Видин се водят...

Токът за бизнеса поскъпва с над 9 на сто за утре

При средна цена от 198,52 (без ДДС) за мегаватчас...

Трагичен край: Почина Христина – пометената от АТВ в Слънчев бряг майката

Христина, майката на 4-годишния Марти, който беше ударен заедно...