събота, август 16, 2025

Слави: Настана време разделно!

Date:

Сподели новината.

Лидерът на „Има такъв народ“ Станислав Трифонов изказа своята позиция за помощта, която България трябва да даде за Украйна.

 

„Украйна трябва да бъде подпомогната по всякакъв начин, включително с оръжие”, написа той в профила си във Фейсбук.

 

„Да им даваме в момента само бронежилетки е абсолютно измъкване и всъщност не заемане на никаква позиция“, категоричен е той.

 

Ето и пълния текст на коментара му:

 

„Някак си от само себе си отново настана време разделно.

Напоследък като че ли постоянно живеем в такова време.

Днес казусът е Украйна.

 

И сега някой някъде поставя червена линия.

Ами добре.

Като ще е така – така да е.

 

Борисов постави на тясно Кирил Петков с шокиращ въпрос ВИДЕО

 

Ще ви припомня, че аз моята позиция съм я изразил буквално няколко часа след нападението над Украйна. Ще я повторя пак.

 

Украйна е самостоятелна суверенна държава, нападната в разрез с всякакви международни договори и разпоредби от своята съседна държава Русия и в момента на територията на Украйна напълно несправедливо и неморално се води война, в която загиват хора.

И това е жестоко, абсурдно и напълно безсмислено.

 

Така че, ако има червена линия, аз съм от страната на тези, които смятат, че Украйна трябва да бъде подпомогната по всякакъв начин – включително с оръжие.

 

Да им даваме в момента само бронежилетки е абсолютно измъкване и всъщност не заемане на никаква позиция.

 

А нали е време разделно – всеки трябва да си заеме позицията и да има силата да носи отговорност за действията си.

 

Това важи най-вече за депутатите в българския парламент, депутатите от всички парламентарни групи, включително от групата на „Има такъв народ“.

Решавайте.“

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Между Чирпан и Стара Загора е безумие! Тапа от 10 километра блокира магистралата

Днес пътуването по магистралите на България се оказа истинско...

Ад край Сунгурларе

40 души, настанени в Дома за възрастни с увреждания...

ТЕЦ Марица 3 в Димитровград поднови работа след сериозен ремонт

ТЕЦ "Марица 3" в Димитровград поднови работа, след като...

Огнен кошмар пълзи към Любимец

Пожарът в Харманлийско навлезе и в община Любимец. Той се...