петък, юли 4, 2025

Кошмар в гората край Враца

Date:

Сподели новината.

Труп на жена е бил открит във врачанското село Лесура, предаде BulNews.

Зловещата находка е била намерена във вторник в канал до реката край населеното място. Тогава деца отишли да ловят риба и видели безжизненото тяло на жената.

Изплашените малчугани се обадили на баща си, който веднага отишъл при тях и сигнализирал на спешния тел. 112.

На мястото пристигнали екипи на полицията и линейка. След извършения оглед било установено, че загиналата е 45-годишната Сладуна Маринова. Тя била е неизвестност от около 10 дни, като дъщеря ѝ я била обявила за издирване.

Жители на селото споделиха, че Сладуна е имала проблеми с алкохола. До скоро е живеела сама в къщата в населенето място, а преди месеци при нея се прибрала дъщеря ѝ заедно с мъжа си и детето им.

Хора от селото споделиха, че не знаят да е имала проблеми с някого, нито пък са чували за любовни отношения с мъж и нямат идея къде е била през тези 10 дни и как се е стигнало до фаталния край.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Лавина от венци на гроба на д-р Миразчийски(снинка)

Стотици близки, приятели и роднини изпратиха д-р Бойко Миразчийски...

Огнен ад! Евакуират хора в Айтос

Горят сухи треви в района на кв. "Странджа" в...

Германска компания разкрива 300 нови работни емста в Русе

Гepмaнcĸaтa ĸoмпaния WІТТЕ Аutоmоtіvе щe oтĸpиe втopoтo paзшиpeниe нa...

Арестуваха кандидат кмет в Съединение! Пребил жена си

Бившият кандидат за кмет на Съединение от БСП Георги...