петък, юли 4, 2025

Затвориха прохода „Шипка“ заради снеговалеж

Date:

Сподели новината.

 

Временно се ограничава движението за всички МПС през проход „Шипка“ поради обилен снеговалеж, съобщават от АПИ.

Проходът се почиства, но машините не смогват. Обилният снеговалеж създаде проблеми в редица области на страната, предимно в Източна България.

Временно се ограничава движението по път I-3 в двете посоки за МПС над 12 т от разклона за Бяла и Велико Търново до Златна Панега и пътен възел „Коритна“ поради снегопочистване

Временно движението по път I-9 Балчик – Албена e ограничено поради снегонавявания и снегопочистване.

Освен това от АПИ съобщиха и че временно движението в тунел „Кочериново“ на АМ „Струма“ се осъществява с повишено внимание поради авария в електрозахранването.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Лавина от венци на гроба на д-р Миразчийски(снинка)

Стотици близки, приятели и роднини изпратиха д-р Бойко Миразчийски...

Огнен ад! Евакуират хора в Айтос

Горят сухи треви в района на кв. "Странджа" в...

Германска компания разкрива 300 нови работни емста в Русе

Гepмaнcĸaтa ĸoмпaния WІТТЕ Аutоmоtіvе щe oтĸpиe втopoтo paзшиpeниe нa...

Арестуваха кандидат кмет в Съединение! Пребил жена си

Бившият кандидат за кмет на Съединение от БСП Георги...