сряда, юни 18, 2025

Позор в Асеновград

Date:

Сподели новината.

17-годишен младеж, осъждан два пъти за шофиране без книжка, блъсна жена в Асеновград с чужд мотор и избяга, съобщава bTV.

Той е задържан от полицията, която ще поиска от прокуратурата най-тежката мярка за неотклонение.

По думи на окръжния прокурор на Пловдив Румен Попов заедно с непълнолетния младеж е арестуван и 42-годишен мъж, който за пореден път му е дал мотора си.

Момчето е ударило 40-годишната жена с висока скорост и без никакъв спирачен път, след това е повредило автомобил в близост и е избягало. Жената е в кома и с опасност за живота.

Попов обясни, че спътник на шофьора без книжка е поискал да се върнат на местопроизшествието, но водачът е отказал. По тази причина спътникът е скочил от мотора в движение.

17-годишният се върнал и оставил 100 лв. на собственика на превозното средство, за да покрие щетите. След това се прибрал вкъщи, без да се поинтересува от състоянието на блъснатата жена.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Typция yвeличaвa тaĸcитe зa пpeминaвaнe нa чyждecтpaнни ĸopaби пpeз Бocфopa

Typция щe yвeличи тaĸcитe, нaчиcлявaни нa ĸopaби пoд чyждecтpaнeн...

Путин и Ердоган осъдиха действията на Израел срещу Иран в телефонен разговор

Руският президент Владимир Путин и турският президент Тайип Ердоган...

Жена оглави MI6

Британският премиер Киър Стармър съобщи, че за първи път жена...

В Иран екзекутираха мъж, обвинен в шпионаж в полза на Израел

Иранските власти са екзекутирали Исмаил Фикри - ирански гражданин, признат...