вторник, май 7, 2024

Бургаските “гладиатори” мачкаха във Велико Търново

Date:

Сподели новината.

Бургаският клуб “Гладиатор” спечели първо място отборно с 3 златни, 5 сребърни и 3 бронзови медала на Националната купа по карате киокушин “Царевец” във Велико Търново при деца 12г. и деца до 14 г. кумите.

Организатор на турнира бе Българската карате Киокушин федерация.
В състезанието взеха участие 151 състезатели от 22 клуба от цялата страна.
Със златни медали се завърнаха състезателите Никол Найденова, Михаил Тодоров и Виктор Станчев сребърни отличия спечелиха Атанас Апостолов, Катерина Стоева, Мустафа Хюсеин, Ефе Мехмед и Дилара Феим, а трети се класираха Валентин Стоев, Енцо Гюпчанов и Валентин Паскалев.

“Гладиаторите” от морето отново доказаха, че карате Киокушин има утвърдени традиции в град Бургас.