неделя, юли 6, 2025

Стартира ремонтът на възлов бургаски булевард

Date:

Сподели новината.

Община Бургас уведомява своите жители и гости, че от утре, 5 юни, започва изпълнението на първи етап от предвидения ремонт на бул. „Димитър Димов“. Това налага въвеждането на временна организация на движението в дните до 15 юни. През това време ще се работи в участъка от кръговото кръстовище с ул. „Транспортна“ до кръстовището с ул. „Димитър Аврамов“ (до хотел „Фаворит“), като се затварят платната за движение от страната на ж.к. „Изгрев“ и движението на автомобили ще се осъществява двупосочно в платната за движение откъм морето.

Предвидено е фрезоване на стария асфалт, полагане на нов и рехабилитация на амортизираните водоотвеждащи съоръжения. Ремонтът ще надгради реализираното през 2018 г. ново по-добро осветление на булеварда, като за целта бяха издигнати нови стълбове и прокарана нова подземна кабелна мрежа.

Община Бургас се извинява за причиненото временно неудобство и призовава шофьорите да спазват въведената временна организация на движение!

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Лавина от венци на гроба на д-р Миразчийски(снинка)

Стотици близки, приятели и роднини изпратиха д-р Бойко Миразчийски...

Огнен ад! Евакуират хора в Айтос

Горят сухи треви в района на кв. "Странджа" в...

Арестуваха кандидат кмет в Съединение! Пребил жена си

Бившият кандидат за кмет на Съединение от БСП Георги...

Трагедия край Карлово! Влак сгази баща и син в каруца

Дете и баща му са били сгазени от влак,...