неделя, октомври 19, 2025

Събират подписи за издигане на Иванчева за евродепутат

Date:

Сподели новината.

Днес ще се събират подписи за издигане на бившия кмет на столичния район „Младост“ Десислава Иванчева като независим кандидат за представител в Европейския парламент ще се събират на следните локации в София.

Събитието се организира чрез социалните мрежи и е публикувано в профила на самата Иванчева във „Фейсбук“.

Посочени са и местата, където се събират подписите.

– от 10:00 до 14:00 часа на метростанция НДК, кръстовището на бул. „Витоша“ и бул. „Патриарх Евтимий“ (бившата Аптека).

– от 17:00 до 20:00 часа на ежедневния пункт на главния вход на пазара в „Младост“ 1, до входа на метростанция „Младост“ 1 в посока Бизнес парк/Летище София.

– от 18:00 до 20:00 часа на Кооперативния пазар в „Люлин“ (кръстовището на бул. „Панчо Владигеров“ и бул. „Джалахарвал Неру“)

– от 14:30 до 15:30 часа пред Специализирания наказателен съд на ул. „Черковна“ №90 (на гърба на Мол „Сердика“)

Целта е да се съберат най-малко 2500 подписа в следващите няколко дни, за да издигнат Десислава Иванчева за Евроизборите.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

И дребният, и едрият бизнес натискат за по-високи компенсации за ток

И дребният, и едрият бизнес останаха недоволни от обявените...

Радев отвори битка за правомощията си в ДАНС

Президентът Румен Радев няма намерение да се отказва без...

Първи китайски контейнеровоз мина през Арктика и съкрати пътя към Европа

Китайски контейнеровоз завърши пионерско пътуване през Арктика до пристанище...

Червената линия в Бюджет 2026

Трябва да се контролират ръстовете на заплатите в бюджетната...