събота, ноември 8, 2025

Организация на движението във връзка с заснемане на филм в София

Date:

Сподели новината.

Въвежда се временна организация на движението във връзка с заснемане на кадри от филм.

Това съобщиха от пресцентъра на Столична община. Забраняват се престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите на снимачния екип и извън местата в режим на платено паркиране „служебен абонамент”, както следва:

– от 07.00 до 19.00 часа на ул. „Цар Шишман” между ул. „Хаджи Димитър” и ул. „Славянска” – 3 паркоместа.

– от 11.00 до 23.00 часа на 21 август на ул. „Христо Белчев” между ул. „Алабин” и ул. „Иван Денкоглу” – 6 паркоместа.

– от 11.00 до 24.00 часа на 23 август на ул. „Ангел Кънчев” между ул. „Иван Денкоглу” и ул. „Солунска” – 6 паркоместа.

– от 18.00 часа на 25 август 2018 г. до 06.00 часа на 26 август на ул. „13-ти март” между ул. „6-ти септември” и ул. „Любен Каравелов” – 6 паркоместа;

– от 07.00 до 19.00 часа на 30 август и от 07.00 до 12.00 часа на 31 август на бул. „Кн. Мария Луиза” № 102А – 6 паркоместа.

Забранява се влизането на пътни превозни средства за максимум от 1 (една) минута за заснемане на кадър, както следва:

– от 07.00 до 19.00 часа на ул. „Цар Самуил” между ул. „Позитано” и ул. „Алабин”.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Какво следва за България след провала на сделката между „Лукойл“ и Gunvor?

Късно снощи стана ясно, че сделката между руската петролна...

На вниманието на шофьорите! В още 8 отсечки на АМ „Тракия“ ще измерват средната скорост

Още осем отсечки от републиканската пътна мрежа са сертифицирани...

Депутатите отхвърлиха ветото на Радев за продажбата на „Лукойл“

Депутатите преодоляха ветото на президента Румен Радев, наложено на...

Парламентът преодоля президентското вето за “Лукойл”

След свиканото извънредно заседание на енергийната комисия в парламента...